Výherní listina 23. hry Velká cena

Výherní listina 23. hry Velká cena

Slosování proběhlo pod dohledem státního notáře dne 13. 7. 2007

1. CENA 100 000 Kč

Marie Vošická, Vlašim

2. CENA 50 000 Kč

Libuše Dočkalová, Praha 82

3. CENA 25 000 Kč

Karel Frýbort, Prostějov

MIMOŘÁDNÁ CENA 200 000 Kč

Eva Šťastná, Mladá Vožice

500x HODINKY TISSOT V HODNOTĚ 5 000 Kč

Adámková Hana, Ústí nad Labem 11; Al-Rihaniová Marta, Praha 3 - Žižkov; Ambrož Jiří, Adamov; Babicová Jaroslava, Vsetín 1; Baborovská Helena, Jílové u Prahy; Balátová Hana, Most - Vtelno; Balonova Petra, Havířov - Podlesí; Bareš Jaroslav, Přelouč; Barešová Martina, Sázava; Bargelová Helena, Hrušová u Vysokého Mýta; Bárta Štěpán, Boskovice; Bartůňková Marcela, Trutnov 1; Barvíř Jiří, Nový Bydžov; Baťková Jaroslava, Nové Město na Moravě; Bažant Miroslav, Praha 4; Bečička Karel, Pardubice 2; Bedroš Rudolf, Uherské Hradiště 6; Bedruň Martin, Fulnek 1; Benda Stanislav, Praha 6; Beranová Miloslava, Čáslav; Beťáková Danuše, Karviná 4; Bílková Jiřina, Batelov; Bláhová Lenka, Podbořany; Blažková Zdenka, Kunčice; Blažková Danuše, Jihlava; Bouda Antonín, Litoměřice 1; Boušková Irena, Teplice 1; Brabcová Jitka, Čechtín; Branda Josef, Otvovice; Brožek Josef, Sedlčany; Brožová Stanislava, Mnichovo Hradiště; Brym Zdeněk, Hradčany; Brynda Evžen, Šternberk 1; Bříška Stanislav, Klíčany; Břízová Hedvika, Jihlava; Bulawová Libuše, Havířov - Šumbark; Bürger Fr., Lišov u Č.B.; Bydžovská Danuše, Vrchlabí 1; Bystrý Jiří, Dubá; Carda Jaroslav, Praha 5; Cermakova Vlasta, Český Dub; Ciencialová Dana, Vendryně; Culková Květa, Rohozná u Poličky; Čechová Věra, Hradec Králové - Malšovice; Čechová Jaroslava, Rudník; Čermák František, Mladá Vožice; Čermáková Eva, Praha 5 - Košíře; Černá Marie, Plzeň 12; Černá Zdena, Náchod 1; Černá Marie, Plzeň - Jih; Černý Pavel, Křeč; Černý Miroslav, Ústí nad Orlicí 6; Čiháčková Eliška, Zábřeh; Čikl Jaromír, Brno - Střed; Čižková Stanislava, Praha 412; Čujanová Dagmar, Praha 47; Daleký Josef, Velké Poříčí; Daňková Marta, Brno 21; Daňová Jindřiška, Javorník; Dědek Vladislav, Jičín 1; Doležal Jan, Havlíčkův Brod; Doležal Josef, Praha 9; Dostál Ladislav, Bobrová; Dostálová Milada, Olomouc 9; Dotková Kateřina, Ostrava; Drábková Anežka, Domašov; Dratvová Květuše, Suchdol; Drbal Jindřich, Hospozín; Drmla Petr, Příbram 1; Drobiszová Jarmila, Hulín; Drozdíková Jiřina, Kralupy nad Vlt.; Dufková Alena, Kladno; Duspiva Josef, Karviná 1; Dušková Zuzana, Odolena Voda; Dvořáková Libuše, Žulová - Jeseník; Dvořáková Nina, Mariánské Lázně; Dvořáková Květoslava, Ostrava 2; Džupina Karel, Brno - Židenice; Effenberger Miroslav, Brno 2 - Veveří; Emlerová Pavla, Praha 4; Erhartová Hana, České Budějovice 10; Fabrik Jan, Zlín; Farkaš Pavel, Staré Město u Uh. Hr.; Fejlková Alena, Praha 9; Ficová Marie, Praha 7 - Holešovice; Filipec Jaroslav, Frýdek - Místek 1; Fišerová Bronislava, Praha 9; Fišerová Hana, Praha 914; Flégl Antonín, Roudnice nad Labem; Fleischmann Eduard, České Budějovice 11; Folprecht Petr, Praha 2; Forstová Jiřina, Praha 10; Francouz Arnošt, Bílina 1; Fuka Antonín, Sepekov; Fuksa František, Lišov; Galgociová Jindra, Čebín; Gaňo Antonín, Postoloprty; Gibicová Gertruda, Frýdek - Místek; Glöckner Petr, Děčín 31; Grenar Václav, Javorník u Jeseníku; Gruberová Milada, Havlíčkův Brod 1; Grünfeldová Hana, Čáslav; Hacura Antonín, Brno - Žabovřesky; Hájek Jiří, Dobrovice; Hájek Zdeněk, Želešice; Hájková Emilie, Roudnice nad Labem; Hájková Alena, Prostějov 1; Halíř Petr, Olšany; Hamáčková Milena, Kladno 1; Hanuš Jan, Mladá Boleslav 1; Hartman Jan, Skuhrov nad Bělou; Hasmanová Květa, Kladno 1; Havlenová Ludmila, Šumperk 1; Hawel František, Tachov 1; Hegner Tomáš, Radnice u Rokycan; Hechtbergerová Helena, Kaplice 1; Hejtmánek Vlastimil, Letohrad; Hejtmánková Dana, p.Vizovice; Heková Marta, Hradec Králové; Helcl Jaroslav, Praha 415; Hlava Miloš, České Meziříčí; Hlava Miloslav, Hranice 1; Hlaváčová Zdenka, Střítež nad Bečvou; Hlavatá Marie, Jablonec nad Nisou 1; Hobza Jiri, Zbýšov u Brna; Hobzová Isabela, Opava 6; Holešovský Ivan, České Budějovice; Holmanová Jiřina, Kladno 3; Holý Oldřich, Lučany nad Nisou; Honců Jan, Jilemnice; Hons Lubomír, Jihlava; Hora Oldřich, Praha; Horáček Roman, Lešany; Horáček Antonin, Praha 86; Horák Josef, Hradec Králové; Horejsková Jaroslava, Roudnice nad Labem; Horsák Jaroslav, Ostrava; Horváthová Bohuslava, Františkovy Lázně; Hořejší Jan, Praha 5; Hostáňová Vlasta, Nejdek; Hovorka Karel, Brno 25; Hricinová Dis., Bystřec; Hriňová Anna, Bystročice; Hrodek Miroslav, Neratovice 1; Hromádková Dagmar, Pardubice 2; Hrubeš František, Praha 4; Hrůnková Olga, Hrobčice; Huja Jiří, Vraný u Slaného; Hvižďová Božena, Frýdek-Místek 1; Hyhlanová Erika, Praha; Hyková Hana, Pěnčín; Hýsek František, Tachov; Charvát Josef, Čáslav; Chlapíková Alena, Olomouc 18; Chodurová Milena, Opava 1; Chocholáčová Zdeňka, Rokytnice v Orl. horách; Irová Miloslava, Horní Bříza; Jakica Jan, Dobruška; Jakubková Dobromila, Hodonín 1; Janáček Václav, Slaný 1; Janalikova Zdena, Holešov 1; Jandošová Bohuslava, Plzeň 1; Janeba Otakar, Zvole; Janošová Darina, Jablunkov; Janoušková Alena, Zlín - Kudlov; Janoušková Jiřina, Pelhřimov; Jarzyna Vratislav, Karviná - St. Město; Jasanský Pavel, Zvole u Prahy; Javorský Myron, Přerov 4; Jelínek Miroslav, Slavičín 1; Jeřábková Karin, Smržovka; Jeřábková Miroslava, Olomouc 9; Jindra Milan, Čermná nad Orlicí; Jindra Jiří, Praha 9 - Letňany; Jirásková Anna, Chotěboř; Jiroušek Radko, Vysoké Mýto; Jizerský Mirko, Most 1; Johánková Aloisie, Ústí nad Labem 11; Jonášová Marta, Chrudim 2; Joslová Miroslava, Žandov u České Lípy; Judas Jiří, Řepiště; Jurčová Jana, Praha 58; Jursová Jaroslava, Třinec 1; Kabelková Jiřina, Puklice; Kabelková Jirina, Brno; Kacetlová Libuše, Mnichovo Hradiště; Kácovský Karel, Církvice; Kadoun Josef, Hrdějovice; Kalser Jan, Horšovský Týn; Kamerer Vladislav, Praha 10; Karásek Antonín, Kladno; Karlík Karel, Praha 10; Karpíšek František, Dačice; Kašparová Ludmila, Třebíč 1; Kaufová Věra, Brno - Černovice; Kefurtová Stanislava, Praha 108; Klajblová Klára, Olomouc 9; Kleiber Josef, Velké Bílovice; Klimeš Zdeněk, České Budějovice 4; Klouda Karel, Uherčice u Znojma; Klvač František, Vyškov 1; Knollová Božena, Kostelec na Hané; Kňourková Maria, Úpice; Koblihová Věra, Mladá Vožice; Kocián Jan, Vsetín 1; Kodytková Emilie, Rychnov nad Kněžnou; Komárková Jaroslava, Kbelnice; Königsmarková Bohuslava, Líně; Kopečková Markéta, Znojmo; Kopřivová Zdenka, Praha 52; Korcová Oldřiška, Praha 3; Korčík Václav, Praha 5 - Holyně Korunka Luboš, Boskovice; Korvas Jiří, Praha 82; Kořínek Jaroslav, Žleby; Kos Vladimír, Praha 13 - Stodůlky; Košek Miloslav, Praha 9; Košťálová Helena, Jevíčko; Kouba Jan, Chrudim 1; Kovářová Jarmila, Štěpánov u Olomouce; Kozáková Helena, Lovosice 2; Kozáková Zuzana, Praha 4 - Braník Kozubíková Miroslava, Zlín 1; Krásová Helena, Postupice; Kravcová Julie, Turnov 1; Kronosová Hana, Praha 82; Krtička František, Broumov - Velká Ves; Křepelová Jana, Domažlice; Křivánková Blanka, Kněžmost; Kříž František, Cheb 2; Křupková Miroslava, Zlín; Kubátová Jana, Praha 5 - Hlubočepy; Kuběna Josef, Hrabišín; Kudweisová Milada, Písek 1; Kucharczyková Lenka, Petrovice u Karviné; Kukučka František, Dolní Lhota u Luhač.; Kulhánková Jarmila, Klatovy 1; Kulla Ladislav, Havířov - Město; Kůlová Irena, Proseč; Kurečka Karel, Tišnov 3; Kurešová Blažena, Praha; Kutálková Ivana, Nedakonice; Kvapil Oldřich, Praha 6 - Dejvice; Kvapilová Helena, Liberec 13; Kyncl Branislav, Praha 108; Kyryan Josef, Bechyně; Kývala Ludvík, Hranice 1; Lamr Václav, Praha 515; Láníková Marie, Znojmo 2; Lasáková Zdena, Olomouc; Laža Josef, Luže; Lehký Jindřich, Jablonné nad Orlicí; Leichtová Jiřina, Plzeň; Leitlová Helena, Plzeň;Lenzová Věra, Tábor 2; Levová Alena, Praha - Křeslice; Linhart Josef, Kutná Hora; Lojka Miroslav, Telč; Lukaševič Petr, Olomouc 9; Lukášová Hana, Praha 9 - Klánovice; Lukášová Naděžda, Havířov 1; Macková Kateřina, Praha 3; Macků Jiří, Dačice; Mačicová Anna, Přáslavice; Madunický Jaroslav, Česká Lípa 1; Machala Zdeněk, Frýdek - Místek 12; Malohlavová Mojmíra, Štítina; Maňas Jiří, Praha 8; Mandincová Blanka, Přítluky; Marešova Vlasta, Stod;Martinková Ivana, Hranice 1; Masařík Václav, Chomutov 4; Matějková Hana, Nižbor; Matysová Radmila, Praha 6 - Dejvice; Mazourková Marie, Bystřice; Mendl Milan, Slavkov u Brna; Mendlíková Alena, Praha 5 - Smíchov; Mendrok Tadeáš, Český Těšín 6; Meruňková Jiřina, Vysoké Mýto; Mesner Jaroslav, Praha 9; Míčková Eva, Rokycany 1; Michal Jarmil, Karlovy Vary; Mikan Jiří, Vratimov 1; Mikeska Josef, Ostrožská Nová Ves; Mikolášová Svatava, České Budějovice 1; Mikulcová Ludmila, Nivnice; Mikulková Ludmila, Otrokovice; Moláček Jan, Plzeň 23; Morkesová Zdenka, Cheb 2; Motyčka Tomáš, Tišnov 1; Mráček Karel, Ládví; Mrázková Helena, Jedovnice; Mrkvová Eva, Břeclav 2; Müllerová Terezie, Holice v Čechách; Müllerová Jaroslava, Praha 5 - Hlubočepy; Náplava Jaroslav, Jemnice; Nečas Josef, Zábřeh; Němec '4Aaroslav, Příbram 1; Nepejchalová Marie, Šumperk 1; Neubauerová Kamila, Otrokovice 2; Nezbeda Antonín, Bílina 4; Nosková Pavlína, Žacléř 1; Nosková Zdenka, Kopřivnice 1; Nosková Jana, Svinaře; Novákova Miluše, Plzeň 12; Nováková Olga, Vyškov 1; Novotná Lenka, Golčův Jeníkov; Novotný Jaroslav, Lanškroun; Novotný Zdeněk, Praha 5 - Hlubočepy; Nývlt Jan, Praha 47; Obořilova Melana, Pyšely; Opěla Milan, Ostrava - Poruba; Oulehla Václav, Brno 18; Ožana Martin, Ostrava - Michálkovice; Pála Josef, Praha 106; Panakova Blanka, Mělník 1; Papež František, Prachatice; Pavel Luděk, Černíkovice; Pavlíček Jiří, Tachov 1; Pavlíčková Hana, Praha 4 - Podolí; Pavliková Marie, Praha 616; Pecharová Marie, Plzeň 26; Pekárek František, Kyjov 1; Pelcl Jan, Leština; Pelčák Pavel, Karlovy Vary; Peslar Martin, Praha 5; Petr Ladislav, Dobruška; Petrinec Ján, Vlčice; Pieter Antonín, Havířov - Město; Pilařová Jiřina, Trutnov 3; Pipreková Alžběta, Karviná - Hranice; Pittner Václav, Praha 41; Plechatý František, Velká Bíteš; Podhorská Edita, Karviná 6; Pohanková Jiřina, Pardubice 9; Pokorná Jana, Praha 5; Polách Čestmír, Pozlovice u Luhačov; Polášková Ludmila, Hodonín 1; Pončíková Dagmar, Odry;Pospíšil Radek, Ostrava I.; Pouska Jindřich, Mirošov; Procházka Stanislav, Poděbrady; Prokeš Bedřich, Kuřín; Prudilová Květa, Brno - Staré Brno; Příhodová Ludmila, Praha 9; Pulkrábek Jaroslav, Ostrava 8; Radová Jaroslava, Brandýs nad Labem; Rásocha Zdeněk, Nový Rychnov; Rohlederová Jana, Praha 9; Rohoušová Etela, Štětí; Rojt Jaroslav, Plzeň 23; Rondoš Ondřej, Litoměřice; Rosenzweigová Jarmila, Ostrava; Rothová Dana, Radnice u Rokycan; Rousarova Marie, Žatec 1 - Brezno; Routa Jaroslav, Hostomice; Rudolf Milan, Ústí nad Labem; Ryba Oldřich, Bílovec; Ryček Libor, Jihlava 1; Rychtr Jiří, Liberec 15; Řeřábková Eva, Strakonice 1; Sahula Karel, Ústí nad Labem; Salzman Vladimír, Zruč - Senec; Savičová Iva, Karlovy Vary 1; Sedláčková Bohuslava, Úhřetice; Schober Josef, Dušejov; Simkova Libuse, Vyskeř; Skalníková Jitka, Česká Lípa 6; Skořepa Jan, Dušejov; Slačíková Zdeňka, Krnov 1; Sluka Libor, Hrádek u Znojma; Smolák Petr, Aš 1; Smolíková Marie, Jičín 1; Soběslavský Antonín, Český Krumlov 1; Sokolíčková Miluše, Rousínov u Vyškova; Souček Miroslav, Horní Bříza; Souček Zdeněk, Praha 4; Soukal Lubomír, Praha 515; Spoustová Viktorie, Brno - Královo Pole; Stach Tomáš, Mikulášovice; Stančík Alois, Ratiboř u Vsetína; Stanek Pavel, Praha 41; Staněk Vlastimil, Praha 9; Stehlíková Eva, Praha 6; Stehlíková Jaroslava, Krupka 3; Stehnová Anděla, Praha 616; Stejskalová Marie, Letohrad; Stokláska František, Hradec Králové 9; Strach Josef, Hrušky; Stránská Miluše, Jihlava 1; Stránský Petr, Liberec 6; Stráská Jana, Brno - Líšeň; Strunz Petr, Lubenec; Střihavka Vladimír, Kutná Hora 1; Studený Vlastimil, Šternberk 1; Studnička František, Lobodice; Stuchlíková Felicie, Karviná 4; Svítek Vladimír, Česká Lípa 6; Svoboda Pavel, Pardubice; Svoboda Václav, L. Bělohrad; Svobodová Jiřina, Milovice - Mladá; Svobodová Hana, Chřibská; Svobodová Kateřina, Kamenice; Svobodová Anna, Zborovice; Sýkorová Alena, Praha 4; Szotková Dagmar, Karviná 6; Szotkowská Leona, Jablunkov; Šafářová Helena, Říčany u Prahy; Šáchová Hana, Vroutek; Šedivá Petra, Kadaň 1; Šimánek Oldřich, Štětí; Šimíková Jitka, Žulová; Šimuni Stanislav, Brandýs nad Labem; Škoda Zdeněk, Obecnice; Škoríková Alena, Kolín; Šlajs Václav, Klatovy 1; Špánková Dana, Brno 2; Šponerová Verona, Jeseník 3; Šprta Jiří, Pardubice 2; Šrédl Miroslav, Plzeň 26; Šťastná Jiřina, Chomutov 3; Šťastný Bohuslav, Praha 6; Štěchová Lya, Praha 4; Štětina Miroslav, Plzeň 1 - Bolevec; Štípek Zbyněk, Slaný 1; Štixová Jarmila, Příbor; Štouračová Kateřina, Křenovice u Slavkova; Šurbeková Eliška, Zlín 1; Šváb Josef, Poděbrady; Švancarová Monika, Veltrusy; Švejda František, Volary; Ťapucha Oto, Frýdek - Místek 1; Těhlová Jaroslava, Praha 4; Tejkl František, Bystřec; Terčová Danuše, Příbram; Tesař Josef, Jihlava 1; Ticháčkova Valerie, Kroměříž; Tichý Vladimír, Mladá Boleslav 1; Tomanicová Olga, Varnsdorf 1; Tomášek Karel, Český Brod; Tomašovič Jan, Vrbovec 182; Tomaštík Josef, Traplice; Tomečková Vlasta, Loučná nad Desnou; Tomeš Miroslav, Žďár nad Sázavou; Treybal Jiří, Strakonice; Troch Václav, Mariánské Lázně 1; Tvrdoň Jiří, Vsetín; Tyburec František, Kladno 1; Ulinec Alexej, Nedakonice; Ušák Petr, Nové Strašecí; Vacula Josef, Jaroměř 1; Valentová Lydie, Podbořany; Valešová Alena, Světec; Vančurová Blanka, Praha 9 - Prosek; Vaněček Václav, Uhlířské Janovice; Vaňková Marie, p. Chotěboř; Varhaníčková Marcela, Valašské Meziříčí; Vavčíková Věra, Ostrava - Hrabůvka; Velecká Irena, Břeclav; Veselá Helena, Praha 8 Kobylisy; Veselý Miroslav, Staré Hodějovice; Vilím Josef, Náchod; Vinšová Hana, Praha 102; Vintrová Marie, Lipovec u Blanska; Vlachová Drahoslava, Humpolec; Vlachovský Václav, Bezno; Vlčková Milena, Cheb 2; Vlková Lenka, Teplice; Vltavská Věra, Ohnišov; Vodrážková Dana, Praha 106; Vojtíšková Marie, Česká Lípa; Volfová Věra, Ústí nad Labem; Vondra Josef, Vlašim; Vorlová Jana, Valy; Vošická Ludmila, Stožec; Vrátil Roman, Česká Třebová 2; Vrbová Jiřina, Křinec; Všetečka Josef, Jaroměř; Vydra Oldřich, Stříbro; Vychodil Jaroslav, Blansko 1; Vykydal Pavel, Opava 6; Vykydalová Věra, Opava; Vyletová Jaroslava, Plzeň; Vysočanová Pavla, Brno - Královo pole; Vysoký Vratislav, Litomyšl; Weissbrodová Radana, Nový Jičín 1; Wolaková Milena, Praha 10; Zahradníček Lubomír, Ústí nad Labem; Zacharová Dagmar, Kralupy nad Vltavou; Záleský Stanislav, Praha 412; Zárubová Jaroslava, Děčín 9; Zástěrová Helena, Pečky; Zelený Václav, České Meziříčí; Zemanová Marta, Horažďovice; Zieglerová Zdena, Dvůr Králové nad Labem; Zichová Božena, Prostějov 1; Zmeškalová Libuše, Lobendava; Zykmundová Otýlie, Chomutov 1; Žáková Jana, Brno - Židenice.

 

 

Hrajte s námi o miliony! Hlavní cena 100 000 €.

2. Tarsago Velká hra

Výherci soutěží (2017- 2018)

Rozhovory s výherci

Co je to MP3?