Výherní listina 24. hry Velká cena

Výherní listina 24. hry Velká cena

Slosování proběhlo pod dohledem státního notáře dne 3. 1. 2008

 

VÝBĚROVÁ PRÉMIE 3 000 000 Kč

Marie Kubálková, Vlašim 

1. CENA 100 000 Kč

Dagmar Zahnašová, Bruntál 

2. CENA 50 000 Kč

Anna Kropáčová, Bouzov 

3. CENA 25 000 Kč

Miloslav Kahoun, Děčín 

MIMOŘÁDNÁ CENA 200 000 Kč

Jiří Marek, Česká Kamenice 

500x HODINKY TISSOT V HODNOTĚ 5 000 Kč

Adámková Dana, Dolní Kounice; Andrys Jiří, Ostrava 30; Ašenbrenner Bohumír, Praha 5; Auer Pavel, Mikulov na Moravě; Baboráková Oluše, Pardubice 9; Bachelová Zdeňka, P.Rohatec; Baráková Lenka, Praha 9 - Střížkov; Bartáková Lubica, Holešov 1; Bartoš František, Břeclav; Bartoš Miloslav, Vysoké Mýto; Bártová Marie, Lhenice; Baštářová Renata, Třebelovice; Bašusová Petra, Klášterec nad Ohří 1; Bednářová Anna, Staré Město; Bedruň Martin, Fulnek 1; Bedřich Václav, Český Krumlov 1; Bělák Michael, Ostrava 12; Bělíková Jiřina, Jičín 1; Bezděk Miroslav, Židenice; Bílková Olga, České Budějovice 1; Binar Jindřich, Hradec Nad Moravicí; Bínova Anna, Brno 2; Blahník Ladislav, Česká Lípa; Bláhová Božena, Praha 4 Bráník; Blahovská Mária, Roudnice Nad Labem; Bloudíčková Julie, Grešlové Mýto; Bolková Anna, Ostrava 2; Bradáč Josef, Zdice; Bradáč Miroslav, Loučovice ; Brhel Ivan, Zlín; Briežniková Jitka, Klášterec Nad Ohří 1; Brymová Zdenka, Brno; Bryndová Miroslava, Velké Poříčí; Budínská Ludmila, Praha 411; Budveselová Jarmila, Praha 4; Bujková Růženka, Podmokly - Bučina; Burešová Vlasta, Jihlava 1; Burian Václav, Praha 3; Cetkovský Jindřich, Prostějov 1; Cibulková Jana, Strakonice 1; Cienciala Josef, Jablunkov; Ciferský Jaroslav, Ostrava - Zábřeh; Cimbálníková Anna, Nejdek 2; Culek Vratislav, Znojmo; Cvrček Luděk, Černošice; Cypriánová Jaroslava, Chrudim 2; Čebiš Jan, Brno 2; Černík Jiří, St.Hradiště; Černý Bedřich, Cerhovice; Černý Milan, Jablonné V Podještědí; Červená Pavlína, Vranov; Červenclová Věra, Sokolov 1; Červenka František, Brno; Česenková Blanka, Chrudim 1; Čipčala Jiří, Hustopeče U Brna; Čtrnáct Jaroslav, Sokolov; Dajczaková Dagmar, Kadaň; Dlugošová Marta, Čebín; Dočkal Petr, Plaňany; Dohnal Radek, Klenovice Na Hané; Dojčinovová Naděžda, Ostrava 20; Doležalová Ivana, Chlumec Nad Cidlinou; Doležalová Marie, Praha 4 - Chodov; Dosoudilová Jiřina, Řež U Prahy; Dostál Fr., Náměšť Na Hané; Doubravský Valdimír, Martinice V Krkonoších; Drobisz František, Těrlicko; Dubišar Vladislav, Bezděkov Nad Metují; Dufek Lukáš, Oloví; Dusil Frantisek, Mikulov Na Moravě; Dvořák Jaroslav, Telč Iv; Dvořák Miloslav, Strakonice 1; Dvořák Radim, Rožnov Pod Radhoštěm; Dvořák Vladimír, Mladá Boleslav; Dvořáková Dagmar, Liberec 10; Dvořáková Jana, Příbram 8; Faktorová Hedvika, Březové Hory - Příbram; Faltejsek Jaromír, Ústí Nad Orlicí 1; Fertaľ Václav, Praha 3 - Žižkov; Flousková Eva, Broumov; Foltýnek Jiří, Litovel; Formanková Zdeňka, Praha 98; Fousek Jan, Kladno; Franc Jaromír, Strakonice; Frelichová Marie, Domoušice; Fridrichová Ludmila, Vracov; Fryčová Jarmila, Brandýs Nad Labem; Fryšták Václav, Hodonín 1; Fučíková Jarmila, Tábor 1; Funke Kurt, Orlová - Lutyně; Gančevová Zdenka, Žďár Nad Sázavou 1; Gavelčíková Emílie, Kozmice U Hlučína; Geševová Adéla, Liberec 6; Glaser Rudolf, Nýrsko; Goldman Jaroslav, Brodek U Přerova; Gráfová Marie, Kolín 2; Grossová Marie, Náchod; Guzová Ludmila, Havířov Bludovice; Hábová Jarmila, Zlín; Habrman Jiří, Holýšov; Haičman Ludvík, Jihlava; Hájková Irmgard, Opava 1; Hampl Josef, Otvovice; Hanus Josef, Karlovy Vary 17; Hanušová Marie, Rokytnice V Orl. Horách; Havlíčková Marie, Pomezí; Havránková Marie, Uherský Brod 1; Heděnec Karel, Bludov; Henclová Jarmila, Pardubice 9; Herciková Jitka, Praha 4 - Lhotka; Herman Ladislav, Loučka U Valašského; Hess Vilém, Praha 10; Himmel Dětmar, Žatec 1; Hladík Josef, Praha 618; Hladík Josef, Třebíč 1; Hladišová Zdeňka, Mutěnice; Hlaváčková Blanka, Město Albrechtice; Hlaváčová Marie, Uničov 1 - Medlov; Hloucalová Zdenka, Strakonice; Hoflerová Jaruška, Plzeň-Již.Předměstí; Holá Jarmila, Zbýšov U Brna; Holaň Vlastimil, Lipová - Lázně; Holečková Alena, Ostrava 30; Hollitzerová Pavlína, Roudnice Nad Labem; Holubová Jana, Praha 3; Homola Josef, Únanov; Horáčková Jarmila, Planá U Mar. Lázní; Horák Miroslav, Praha 2; Houdek Karel, Pardubice 2; Houska Roman, Jihlava 1; Houzarová Miluše, Praha 516; Hrbáček Jiří, Hranice Nad M; Hrda Miloš, Znojmo 5; Hrdinková Vlasta, Neveklov Křečovice; Hrubý Ivo, Nasavrky; Hudec Jan, Rokytnice U Přerova; Husa Josef, Milevsko 1; Hušek Ludvík, Mladá Boleslav; Chaloupecký Milan, Pardubice I; Chaloupková Jana, Praha 8; Chlupsová Olga, Břidličná; Chovancová Lydie, Neubuz; Chrást Jaroslav, Brno 12; Jágrová Hana, Terešov; Jaklová Zdeňka, Praha 9-Horní Počernice; Janík Zdeněk, Dolany U Olomouce; Jankovská Emilie, Praha 8; Janovec Jaroslav, Liberec 6; Janovská Hana, Hořice V Podkrkonoší; Janský Jiří, Praha 9; Jaroš Rudolf, Straškov - Vodochody; Jedlička Luboš, Pobořany; Jedličková Jana, Ostrava 30; Jírů Antonín, Praha 4 Kunratice; John Vladimír, Přepeře; Josefa Strohnerová, Most 1; Kadlec Vlastimil, Hradec Králové 2; Kahounová Dana, Praha 916; Kalichová Jana, Praha 914; Kališ Miroslav, Ivančice; Karafiát Jiří, Praha 106; Karásek Otakar, Pernink; Karásková Pavla, Dřevohostice; Kašný Vladimír, Píšť; Kašparcová Růžena, Bohdíkov; Kašpárek Otto, Drnovice U Lysic; Kavan Jiří, Praha 4; Kindl Štefan, Plzeň 1; Kišová Drahoslava, Květná; Klajbová Marie, Brno 2; Klein Blahomil, Albrechtice; Klempová Eva, Brno-Kohoutovice; Klenová Marie, Hradec Králové; Klimeš Jiří, Postřelmov; Klimova Marie, Mašťov; Klimt Jiří, Kolín 2; Klvačová Martina, Vyškov 1; Kocmanová Vlasta, Praha 114 Uhříněves; Kohút Karol, Český Krumlov; Kolková Anna, Lednice; Kollár Pavel, Praha 2; Komender Aleš, Karviná - Fryštát; Koňas František, Milín; Konečná Irena, Brníčko U Zábřeha; Konečný Bedřich, Uherské Hradiště 1; Kopuletá Magdalena, Teplice; Korešová Irena, Praha 8 - Kobylisy; Korotvickova Marie, Veselí Nad Moravou; Kostková Bedřiška, Praha 515; Košařová Jarmila, Bílovec 1; Kotasová Martina, Praha 9; Koubová Jana, České Budějovice 5; Kovář Jan, Borovany; Kovářová Edita, Třebíč 1; Kozák Zdeněk, Melč; Kožemjakin Vjačeslav, Praha 411; Kratochvíl Pavel, Lhota Pod Libčany; Krejčová Libuše, Toužim; Krejčová Vlasta, Cheb 2; Kreminová Eva, Hlinsko V Čechách 1; Krincvaj František, Pardubice 9; Kroupová Marta, Cerhenice; Kruml Bedřich, Čáslav; Krupská Dagmar, Brno 2; Kryl Václav, Ostrava - Přívoz; Křivá Marie, Velké Pavlovice; Křivánková Marie, Český Krumlov 1; Křivanová Marie, Praha 5; Kříž Josef, Praha 9 Libeň; Kubáčová Eva, Přáslavice; Kubišová Marta, Brno 2; Kučera Emil, Praha 517; Kučera Václav, Jinočany; Kučerová Hana, Hradec Králové 15; Kučerová Ladislava, Beroun 1; Kučerová Magdalena, Jedovnice; Kučerová Marie, Praha 99; Kuchta Miloslav, Stará Lysá; Kuklová Zagorka, Praha 106; Kulda Otakar, Hradec Králové; Kulíšková Helena, Teplice; Kuršová Libuše, Praha 3; Kvačková Ladislava, Pardubice; Kvěch Vladimír, Praha 4; Ladýř Jan, Kouřim; Lahvička Pavel, Kladno 1; Landová Ludmila, Jablonec Nad Nisou 2; Laňka Petr, Klecánky; Lanžhotská Jana, Mor. Nová Ves; Leitner Jaroslav, Třebíč 1; Lexa Drahomír, Prostějov 3; Lexová Jana, Strakonice Nad Labem; Lička Jaromír, Ostrava 30; Liga Antonín, Český Těšín 1; Linhartová Marie, Chocerady; Linhartová Stanislava, Liberec 8; Lukács Vojtěch, Ostrava 8; Macejka Emil, Opatovice U Hranic; Macounová Jana, Neratovice; Mahler Zdeněk, Hradec Králové 9; Mach Jaroslav, Veřovice; Mach Ludvík, Polička; Macháček Lubomír, Klášterec Nad Ohří 1; Macháčová Vlasta, Sedlnice; Machová Irena, Okr.Semily; Malec Petr, Děčín 9; Malíková Dagmar, Hořice; Mangelová Marie, Vřesina U Hlučína; Mareček Alois, Kunštát Na Moravě; Marek Jaroslav, Lesonice; Marek Miroslav, Praha 10; Marek Roman, Bechyně; Margitová Ivana, Lipotice; Maringová Blanka, Most 1; Martinovská Jiřina, Plzeň 26; Matějková Milada, Tábor 2; Matoušek Miroslav, Komárov; Matoušek Petr, Vysoké Mýto; Matúšová Miluše, Mar.Lázně - Úšovice; Matyšek Ladislav, Popice; Matzner Miroslav, Nový Jičín 1 ; Medková Jiřina, Liberec 10; Medřický Jaroslav, Plzeň 12; Melicharová Anna, Praha 411; Melicharová Milada, Brno 13; Mikel Miroslav, Ludkovice; Mikesková Marie, Hradec Králové 11; Mikulíková Jarmila, Brumov - Bylnice 1; Milková Lenka, Brno; Miškovský František, Benešov Nad Ploučnicí; Mlýnek Petr, Zlín 1; Moravcová Olga, Koryčany; Mottl Jiří, Řečkovice; Musialova Anna, Ostrava 8; Navara Jan, Trhové Sviny; Navrátilová Drahomíra, Ostrava 30; Němcová Lenka, Boskovice; Němcová Marie, Opava 1; Němec Bohumil, Zábřeh; Němejcová Helena, Červený Kostelec; Nepustilová Ludmila, Jeseník; Nesvadba Jan, Ostrava Poruba; Neuschlová Šárka, Chýně; Nipl Vratislav, Teplice - Prosetice; Nistorová Alena, Kladno; Nosek Pavel, Zeleneč; Nosková Marie, Ústí Nad Labem 11; Nováčková Pavla, Budišov U Třebíče; Novák Daniel, Nový Bor; Novák Josef, Frymburk; Nováková J, Zvěřínek; Nováková Miluše, Olomouc 9; Nováková Terezie, Frýdek Místek; Novosadová Jarmila, Jeseník Nad Odrou; Novotná Alena, Praha 8; Novotná Kristina, Praha 4 - Libuš; Novotná Růžena, Varnsdorf 1; Novotný Miroslav, Praha 4 - Jižní Město; Nový Rudolf, Aš 1; Nyčová Jaroslava, Týniště Nad Orlicí; Obrusník Pavel, Píšť; Odstrčil Jaroslav, Brno; Opavová Pavla, Plzeň 18; Otáhal Fr., Mizerov; Padělková Narcisa, Praha 86; Papageorgiu Jaroslava, Jablonec Nad Nisou; Papež Adolf, Velký Šenov; Paták Pavel, Příbram Iii; Pátek Oldřich, Blučina; Páv Zdeněk, Čelákovice; Pavelčík Jiří, Uherský Brod 1; Pavelka Gustav, Praha 614; Pavkova Marie, Třešť; Pavlačková Marcela, Olomouc 9; Pavlíková Františka, Francova Lhota; Pecha Josef, Rohatec; Pekárková Jaroslava, Karlovy Vary 7; Pekárková Libuše, Ústí Nad Labem 11; Pelikán Edvard, Sezimovo Ústí 2; Pelíšková Alena, Vřesina U Bílovce; Peťovská Marta, Kutná Hora; Petru Barbora, Štítná Nad Vlář.; Petrus Mário, Praha 4 - Braník; Petružálková Anna, Pardubice 9; Petříková Danuše, Trhové Sviny; Pfeiferová Eva, Lovosice 2; Pilařová Eva, Trutnov; Pils Karel, Suchdol Nad Lužnicí; Piskáček Karel, Tmaň; Piskořová Alžběta, Horní Suchá; Piše Jiří, Uherský Brod; Platilová Alena, Plzeň; Pleskotová Marie, Zlín 4; Plchut Jan, Ráj; Pliskova Helena, Ceský Krumlov 1; Pohl Jan, Červená Voda 1; Pokoj Ivan, Praha 82; Pokorná Lieselotte, Nové Město Na Moravě; Pokorný Otakar, Havířov - Město; Pokšteflová Dagmar, Městec Králové; Poláček Jiří, Plzeň; Polášková Ema, Valašská Bystřice; Pospíšil Ant., Most 1; Pospíšilová Jiřina, Brno; Pospíšilová Libuše, Bohunice; Profousová Vlasta, Prostějov 1; Průdek Václav, Rakvice; Prustomerský Milan, Moravský Krumlov; Pruš Jiří, Nové Město Na Moravě; Přibyl Jaromír, Třešť; Příplatová Milada, Kladno 4; Racková Marie, Lázně Bohdaneč; Rathouská Jaroslava, Lučany; Rensová Marie, České Heřmanice; Resslová Marie, Náměšť Nad Oslavou; Rinagelová Miloslava, Rousínov; Ročková Zdena, Pardubice 3; Roubík František, Chlum U Třeboně; Rovenská Helena, Chomutov 3; Rusňák Peter, Neveklov; Rutka Ladislav, Ostrava 10; Růžička Miloš, Velký Šenov; Rybníčková Alma, Ostrava - Poruba; Řeháček Václav, Hostinné; Sabáčková Jana, Kunovice; Ságnerová Naděžda, Hradec Králové; Sanitrak Jaroslav, Sokolov; Sedláčková Dana, Ústí Nad Labem; Sekowski Bohdan, Praha 1; Selzer Milan, Brno - Lesná; Senohrábek Josef, Šanov; Schneider Vladimír, Plzeň 1; Sieratovská Hana, Raspenava; Skalíková Jana, Rožnov Pod Radhoštěm; Sklenská Ludmila, Moravský Krumlov; Skočík Karel, Starý Podvorov; Skotaková Hana, Louny 1; Skružná Libuše, Praha 111; Sládková Pavla, Skrbeň; Sládková Zdenka, Zábřeh; Sladký Václav, Praha 4 - Chodov; Soldánová Naděžda, Jakubčovice; Solfronková Radmila, Klášterec Nad Ohří 1; Srnka Ladislav, Karlovy Vary 2; Stanovská Evženie, Klimkovice; Starostová Magdaléna, Chomutov 1; Staufčíková Antonie, Otrokovice 2; Stavárková Vlasta, Frenštát Pod Radhoštěm; Stodůlková Lubomíra, Dolní Kounice; Stoklasa Pavel, Opava 5; Stoklásek František, Prusinovice; Straková Alena, Karlovy Vary; Strouhalová Marie, Velké Opatovice; Střasák František, Chotěboř; Surmová Alena, Havířov 1; Svatoš Josef, Tábor 3; Svinka František, Veselí Nad Moravou; Svobodová Jana, Praha 2; Šabršulová Marie, Uherské Hradiště 5; Šafařík Václav, Ml.Boleslav; Šeflová Marie, Praha 7; Šesták Karel, Klatovy 1; Ševčík Josef, Sloup; Ševčíková Hermína, Unhošť; Šídlová Marie, Velká Bíteš; Šifta Miroslav, Praha 6; Šilhand. Josef, Velká Bíteš; Šilhavý Václav, Klášterec Nad Ohří 1; Šimáček Vilém, Domažlice 1; Šimčíková Miloslava, Praha 81; Šimek Jaromír, Zdice; Šindelář Josef, Praha 81; Široká Helena, Moravany; Škopková Dagmar, Praha 4; Šleglová Emílie, Brno - Královo Pole; Šlouf Jan, Plzeň; Šmakalová Helena, Vimperk; Šmíd Petr, Plzeň 4 - Doubravka; Šnejdrlová Anna, Hranice 1; Šnoblová Miluše, Bratronice; Šourek Petr, Liberec 6; Šťástková Jana, Jindřichův Hradec; Šťastníková Olga, Kojetín; Štebel Jaroslav, Ostrava 2; Štemberková Marie, Dobříš 1; Štěpánková Anna, Příbram 1; Štěrba Jan, Praha 106; Štindlová Lenka, Litomyšl; Štípová Margita, Hulín; Štokman Lubomír, Holešov; Štolová Věra, Nymburk 2; Štrumf Miloslav, Cerhovice; Štursová Jana, Brno-Líšeň; Šulcová Jiřina, Teplice 1; Šulcová Yvonna, Praha 4; Švecová Olga, Šenov U Nového Jičína; Táchová Františka, Dolní Dvořiště; Thuma Josef, Ústí Nad Labem 1; Tomek Josef, Sobotín; Topitsch Günter, Benešov Nad PloučnicˇI; Tošovská Blanka, Česká Skalice; Tůma Ivo, Šumperk 1; Turečková Libuše, Ostrava - Poruba; Turková Anna, Zbiroh; Tvrdá Vlasta, Kojetín; Týmová Marcela, Libčice Nad Vltavou; Ungerová Anna, Lužice U Hodonína; Urbánek Adolf, Úsov; Vacková Frantiska, Provodov-Šonov; Váchová Vlasta, Dolní Bukovsko; Vaicová Alena, Chomutov; Valach Antonín, Staňkovice U Žatce; Valešová Jiřina, Most; Valchař Pavel, Bernartice; Vaňák Miroslav, Krouna; Vaňhová Růžena, Nové Město Pod Smrkem; Vaníček Vladimír, Horní Bečva; Vargová Helena, Velké Poříčí; Vaverka Boleslav, Želešice; Veselý Jaroslav, Dolní Dunajovice; Veselý Libor, Brno; Větrovcová Milena, Sušice 1; Vicherek Jaroslav, Havířov - Město; Viták Jaroslav, Libáň; Vlasák Oldřich, Hradec Králové; Vlček Jaroslav, Opava 5 - Kateřinky; Vobejda Svatopluk, Proseč; Vodičková Marie, Lukavec U Pacova; Vojtěšková Renata, Zlechov; Volek Jindřich, Liberec 7; Vomáčka Josef, Cerekvice Nad Loučnou; Vomáčka Miloš, Štětí; Vondrášek František, Cheb 2; Vorková Anna, Ostrava - Stará Běla; Vrána Oldřich, Rožnov Pod Radhoštěm; Vrbenská Drahomíra, Praha 3; Vrkoslavová Helena, Praha 99; Všetečka Lumír, Josefův Důl; Vybíral Karel, Havířov - Podlesí; Vychodilová Marie, Petřvald; Vymazalová Květoslava, Prostějov 1; Vysloužil Jiří, Ostrava 30; Vysoudilová Marie, Zábřeh 1; Vyterna Josef, Trutnov 2; Weissová Marie, Orlová 4; Zabák Luboš, Zastávka; Zámečník Jaroslav, Hořice V Podkrkonoší; Zámečník Ludvík, Bohuslavice; Zapletal Miroslav, Brno; Zapunidu Alena, Bruntál 1; Zelenková Milena, Pardubice 2; Zeman Petr, Liberec 10; Zimáková Marie, Napajedla; Zítka Miroslav, Náchod 1; Zivny Vladimir, Střelice U Brna; Zpěváková Denisa, Přísnotice; Zuna Milan, Teplice; Žáková Helena, Vrchlabí 3; Žalská Barbora, Rokytnice Nad Jizerou; Žížalová Eva, Chotýšany